ПФК «Суми» – «Черкаський Дніпро» 1:0
Субота, 13 травня 2017, 19:42

130417 21

Дніпряни в поточному сезоні продовжують щедро роздавати турнірні очки аутсайдерам чемпіонату

ПФК «Суми» – «Черкаський Дніпро» 1:0 (0:0)

13 травня 2017 року. 30 тур. м.Суми. Стадіон «Ювілейний». Початок о 17 год.

Арбітри: С.Даньковський, Р.Вітт (обидва – м.Київ), І.Жосан (м.Херсон).

Спостерігач арбітражу: В.Бурмич (м.Хмельницький).

ПФК «Суми»: О.Литвиненко, В.Жук, О.Стеценко, Б.Суходуб, П.Іванов, Д.Крапивний, А.Недоля, А.Савін (Д.Олійник, 86), А.Муховиков (Д.Жаріков, 68), Я.Захаревич, Д.Богачов. Запасні: А.Штанько, І.Комлєв, Є.Сантрапинських, О.Ігнатенко, Є.Луговий. Тренер: А.Безсмертний.

«Черкаський Дніпро»: О.Будюк, В.Шопін, О.Тарасенко, Р.Гончаренко, О.Синьогуб, О.Цибульник, А.Крамар (Д.Балан, 54), А.Сторчоус (А.Скарлош, 86), Ю.Бушман (Р.Качур, 86), Д.Скепський, Я.Ямполь. Запасні: Є.Панченко, О.Кошка, Л.Махарадзе, Д.Шведенко. Тренер: В.Євтушенко.

Гол: А.Недоля (90+3).

У 30-му турі «Черкаський Дніпро» мінімально поступилися ПФК «Суми», який відчайдушно чіпляється за збереження прописки у першій лізі.

Дніпряни в поточному сезоні продовжують щедро роздавати турнірні очки аутсайдерам чемпіонату (ПФК «Суми» 0:2 та 0:1, МФК «Миколаїв» двічі по 0:0, «Скала» Стрий 0:0 та 1:1 із ФК «Тернопіль»).

Перший тайм суперники провели фактично без воріт. З гострий моментів відзначимо два епізоди за участю екс-гравця «Черкаського Дніпра» Ярослава Захаревича, який був вкрав мотивований результативно зіграти проти своєї колишньої команди. Спочатку капітан дніпрян в підкаті ліквідував ймовірний вихід один в один півзахисника ПФК «Суми», а потім вже сам Ярослав «плюнув» із дуги по воротам гостей – Ореста Будюка, який парирував м’яча перед собою, підстрахував Володимир Шопін.

На самому початку другого тайму господарі поля мали гарну нагоду відкрити рахунок у матчі: голкіпер черкащан буквально витягнув шкіряну кулю із «дев’ятки» воріт після пострілу Антона Муховикова. Небезпечний епізод біля власних воріт завів дніпрян, які провели низку перспективних атак. Під час однієї із них Андрій Сторчоус із кута воротарської пробив повз дальню стійку воріт ПФК «Суми».

Матч котився до нульової нічиї – приїжджа команда думками вже була в роздягальні. А долю поєдинку вирішив розіграш кутового на третій компенсованій хвилині – Артем Недоля на підборі із лінії карного майданчика розстріляв Ореста Будюка.

Поразка в Сумах знову відкотила підопічних Вадима Євтушенка на звичне дев’яте місце у турнірній таблиці першолігових перегонів.