«Уманьферммаш» Умань – «Альтаїр» Драбів 4:3 (2:1)

Арбітри: Є.Цибулько (Канів), С.Ліхотворік (Черкаський р-н), М.Азаров (Сміла).

Делегат-інспектор: М.Ніцак (Золотоноша).

«Уманьферммаш»: В.Щербина, В.Зелений, В.Коваль, А.Білоцерківець, О.Дехтяренко (С.Тарасюк, 74), О.Раковський, А.Бабенко, А.Рудь, Комаі Шариф-Дін Танко (С.Рєпін, 87), Пемпем Нжоя Ібрахім Мунір (О.Рисенко, 77), А.Гаркавий (О.Вінарський, 90). Запасні: Є.Полозенко, А.Король, А.Любченко. Тренер: С.Рєпін. Президент: А.В.Ліпкан.

«Альтаїр»: В.Прокопенко (Я.Магльований, 46), В.Аджубей (С.Мачульський, 76), С.Грищук, Ю.Дмитренко, В.Вдовика (Н.Осика, 46), В.Петришин (Д.Черниш, 46), О.Бичков (В.Панченко, 79), В.Ординський, Є.Трандафілов (С.Біда, 76), О.Гопка (М.Кретов, 69), О.Колос. Тренер: Р.Поліщук. Президент: Г.І.Плічко.

Голи: А.Бабенко (28), Пемпем Нжоя Ібрахім Мунір (36 пен.), Комаі Шариф-Дін Танко (75), С.Тарасюк (90+3) – Є.Трандафілов (45), Ю.Дмитренко (57), О.Колос (72).

uman a3

Вболівальники на стадіоні «Уманьферммашу» стали свідками видовищного та безкомпромісного матчу з яскравим фіналом у компенсований арбітром час.

Хід зустрічі двічі кардинально мінявся у протилежний напрямок – срібний призер минулорічного чемпіонату, ведучи у рахунку 2:0, поступався 2:3 і все ж вирвав перемогу.

Звітний матч команди розпочали не форсуючи події, обережно промацуючи захисні ланки опонента. Перший небезпечний момент створили уманчани – камерунський нападник Пемпем Нжоя Ібрахім Мунір прострілив на дальню стійку, де на удар Артема Гаркавого зреагував голкіпер «Альтаїру» Вадим Прокопенко. Драбівчани не забарилися із відповіддю – Владислав Петришин закинув м’яча на Олега Гопку, який із гострого кута пробив в руки голкіперу «Уманьферммашу».

uman a6

На 27-ій хвилині забитим голом відзначився нападник господарів поля Андрій Бабенко. Подвоїв рахунок ударом із одинадцятиметрової позначки Пемпем Нжоя Ібрахім Мунір.

«Альтаїру» перед перервою вдалося сквитати один м’яч – Євген Трандафілов результативно зіграв на підборі після удару Олександра Бичкова.

З початком другого тайму приїжджа команда розпочала справжній штурм воріт уманчан. І, якщо Олександр Колос не вразив ціль після розрізної передачі із правого флангу від Володимира Ординського, то капітан драбівчан Юрій Дмитренко головою увігнав шкіряну кулю до сітки воріт («асист» від Євгена Трандафілова).

На 72-ій хвилині Олександр Колос, обвівши немов фішки трьох захисників «Уманьферммашу», прицільно пробив в праву нижню шістку – 2:3. Здавалося «Альтаїр» розвине свій наступ і знищить свого суперника, проте вже за три хвилини Комаі Шариф-Дін Танко встановив рівновагу у рахунку.

Матч котився до закономірної нічиєї, але спалах активності «Уманьферммашу» у компенсований арбітром час дозволив вирвати перемогу у грі: простріл Олександра Вінарського, який щойно вийшов на заміну, замкнув Станіслав Тарасюк.