Перше місцеве футбольне дербі виграв «Катеринопіль» |
Написав Администратор Черкаський Спорт |
Четвер, 13 квітня 2017, 10:45 |
У Ярошівці Катеринопільського району проведено футбольний турнір, присвячений землякам, які загинули в Афганістані та під час бойових дій у зоні АТО
Участь у ньому взяли команди ФК «Катеринопіль», ФК «Тальне», ФК «Наша Ряба» Катеринопіль-Ярошівка», ФК «Вентура»(Новомиргород Кіровоградської області).
У першому півфіналі жереб звів ФК «Катеринопіль» та ФК «Вентура». Однак протягом двох таймів гравці обох команд так і не змогли «розпечатати» ворота своїх суперників. Згідно регламенту турніру його переможець визначався у серії 11-метрових штрафних ударів. Влучніше їх виконали катеринопільські футболісти 3:1, завдяки чому стали першим фіналістом змагань. Безгольовим видався й інший півфінал, у котрому «Наша Ряба» Катеринопіль-Ярошівка» зустрілася з ФК «Тальне». Попри бажання гравців, як однієї, так і іншої команд «смугастий» ніяк не міг перетнути лінію воріт. І знову долю цього протистояння вирішувала серія пенальті. Доля була прихильною до гравців «Нашої Ряби», які змусили голкіпера тальнівської команди чотири рази витягувати шкіряну кулю із сітки воріт 4 рази, натомість цю неприємну процедуру їхній воротар виконав лише тричі. У матчі за третє місце тальнівчани завдяки єдиному забитому голу з мінімальним рахунком 1:0 обіграли своїх візаві з Новомиргорода.
Василь Ходзіцький |