"Лідер" робить камбек у матчі з дублем "Дніпра"

"Лідер" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 2:2
Голи: Безгуба (77), Панченко В. (85) – Бойко (31, 70)

"Лідер": Панченко Є. – Агарін К., Тарасенко, Коркішко, Безгуба – Сидоренко, Цюпаченко (Кубрушко 62), Агарін М., Аргєєв (Горбань 68), Бабій – Панченко В.
Тренер: Олександр Агарін

"Зоря-ЧД-2": Марченко – Шурубура (Осика 74), Шведенко, Нікітенко, Жох – Орел (Нікішов 72), Передерій (Шиман 67), Чорний (Стрикаль 59) , Бойко (Балазян 81), Авер'янов – Штомпель (Тенжицький 46)
Тренер: Анатолій Дейнеко

У межах 19-го туру чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги золотоніський "Лідер" удома приймав "Зорю-Черкаський Дніпро-2". За рівної гри гості вели в рахунку 0:2, але в заключний відрізок часу двічі пропустили і поділили очки з господарями поля.
24092016DSC 0829 7
У Золотоноші зустрілися сусіди по турнірній таблиці. У дублерів "Черкаського Дніпра" перед цим матчем з'явилася суттєва кадрова перестановка. Вірніше, вона з'явилася ще декілька тижнів тому, але тепер офіційно екс-настаник молодих хлопців Олександр Кирилюк прийняв першу команду і тепер головним тренером дублерів є Анатолій Дейнеко. За його роботи на цьому посту команда виступає непогано: поразка і перемога в чемпіонаті плюс успіх у всеукраїнському турнірі, ну і сьогоднішня нічия.

Що стосується "Лідера", то тут все по-старому. Кадрових перестановок немає, ті ж люди і та ж сама гра.
24092016DSC 0829 5
Не дарма після 18 турів "Дніпро" і "Лідер" перебувають у самісінькому центрі турнірки. Сьогодні вони продемонстрували в'язку і рівну гру. Максимальний темп припав на перші 10 хвилин, коли свіжі футболісти хотіли скористатися своїми фізичними кондиціями і прагнули до нарощення гандикапу. Але цього не сталося. Як, впринципі, не було і якоїсь особливої небезпеки біля володінь Марченка і Панченка впродовж усього тайму.
24092016DSC 0829 3
Дебютний момент чи напівмомент стався аж на 27-ій хвилині. Аргєєв отримав м'яч біля лівої бровки, змістився трохи в центр і закидав за комір Марченку, який встиг повернутися в межі "каркасу". Вже за дві хвилини добряче міг засмутити протилежний бік Передерій. Авер'янов викотив класний пас під його стрімкий випад, Олексій відірвався від молодшого Агаріна, але поцілив прямо в голкіпера.
24092016DSC 0829 4
Цей відрізок часу став досить концентрованим на гостроту в атаці обох команд і дніпрянам вдалося відкрити рахунок. Передача з лівого флангу – Авер'янов технічно перекидує воротаря з гострого кута і м'яч потрапляє до Бойка, який з метру забиває головою – 0:1. Перерва.

Команди вийшли з роздягальні і не дуже порадували численну кількість уболівальників, серед яких було багато солдатів. Але в заключні 20 хвилин розпочався справжній екшн. Все йшло добре для "Дніпра" і на 70-ій хвилині Бойко, скориставшись обрізкою Коркішко (Олег головою скидував Панченку, але не помітив, що той залишив ворота і в результаті асистував Бойку), закотив другий гол у порожні ворота – 0:2.
24092016DSC 0829 2
В активі у "Лідера" до цього моменту був лише небезпечно виконаний стандарт і єдиний яскравий футболіст у складі.

MVP матчу в складі золотонісців став президент команди Микола Безгуба. Так, саме він провів півтори години на полі краще, аніж будь-хто. Безгуба дуже впевнено почував себе на позиції правого захисника, стабільно нанизуючи одного-двох суперників без обрізок. Впевненість президента у своїх діях не минула дарма. За 13 хвилин до кінця Микита Агарін подав штрафний на кулаки Марченку, але на підборі опинився MVP і в дотик з лівої ноги закинув воротарю за комір – 1:2.

Забитий м'яч активізував "Лідер", у той час, як опонент намагався збити темп замінами. І довга лава запасних не допомогла дніпрянам. На останніх хвилинах Панченко знову перекинув Марченка і зрівняв рахунок. Дуже багато простору дали Владу три захисники, які "з білетами в руках" чекали розвитку подій. Отож 2:2 – справедлива нічия з гострою кінцівкою від "Лідера".