«Мавпи» лишаються у Суперлізі
Написав Administrator
Субота, 11 лютого 2012, 17:25

3dfdsfd676uyh50x250_4f12f8566db84

БК «Черкаські Мавпи» допущено до виступів у третьому колі. Однак це не вплинуло на результаті виїздного матчу проти "Миколаєва". Черкащани знову поступилися.

Асоціація баскетбольних клубів України «Суперліга» повідомляє, що від спонсора БК «Черкаські Мавпи» надійшли гарантії щодо виконання фінансових зобов’язань черкаського клубу перед Суперлігою. Наразі розробляється формалізація гарантій.

У зв’язку з цим, БК «Черкаські Мавпи» дозволено продовжити змагання в третьому колі Чемпіонату Суперліги.

Ця новина зявилася на сайті Суперліги за якусь мить до стартового матчу третього кола, який команда Володимира Холопова проводила в Миколаєві. Рівна гра в цьому матчі (вже традиційно для матчів черкащан) точилася до заключних хвилин. І так само традиційно "Мавпи" поступилися - 77:86. Причому головним чинником поразки знову став фактор короткої лавки запасних. За дві хвилини до фінішу цього матчу рахунок був 72:71, для господарівю. Але після цього в захисті гостей утворився справжній прохідний двір і всі попередні потуги були перекреслені атаками без супротиву миколаївців. Левову часту очок в цій грі принесли лише три гравці "Мавп": Неруш. Соломон та Тімерманіс. Натомість "Миколаїв" оформив командну перемогу.

МБК "Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" 86:77

"ЧМ": Неруш 25 очок, 3 підбирання; Соломон 24 очки, 6 передач, 4 підбирання; Тімерманіс 16 очок, 6 підбирань.

"М": Вон 19 очок, 5 підбирань; Грін 15 очок, 5 підбирань; Гілевич 14 очок, 4 підбирання; Маклейн 12 очок, 7 підбирань; Макклінток 11 очок, 8 підбирань