"Черкаські Мавпи" знову програють в драматичному матчі
Написав Вячеслав Лопушанський
Середа, 19 жовтня 2011, 21:41

90pyp Чорна форма, яку в цьому сезоні вперше випробували черкасці, ледь не виявилася фартовою для «Черкаських Мавп». Відразу зі старту матчу стало зрозуміло, що в гості до чинного чемпіона Суперліги команда Володимира Холопова приїхала не задля статистики.

Агресія в діях та постійна ротація складу від Володимира Холопова щільно зв’язала атакувальні можливості будівелів, які в першій половині зуміли набрати лише 32 бали. В атаці черкасців, доволі очікувано, розганяв Стояновскі, який ще в першій половині гри набрав 12 очок, віддав кілька якісних передач і виконав важливе перехоплення. Все це помножене на максимальну концентрацію дозволило гостям піти на велику перерву, виграючи – 29:37.

А от вже в третьому періоді розібрати захист суперника гостям не вдалося, в результаті, за 7 хвилин ігрового часу «Мавпи» зібрали лише 6 очок і відпустили суперника вперед – 45:43. Та навіть попри це, черкасці зуміли піти на останню перерву, виграючи – 53:52.

На старті четвертого періоду приголомшити суперника вирішив Маклінтон, який розродився п’ятьма очками поспіль. Зусиллями Тімерманіса черкасці підтягнулися в рахунку. Однак будівели в ці хвилини отримали дуже важливий бонус – впевненість у власних силах (яка десь була відсутня в попередніх трьох десятихвилинках). Це дозволило «Будівельнику» після атаки Морлі втекти в, здавалося, переломний відрив +6. Однак своєчасно принадився неймовірний трьохочковий з відхиленням від Тімерманіса і вдала середня атака Стояновскі – 66:65. За три хвилини до завершення гри Маклінтон і Алієвас повернув п’ятиочковий борг – 71:65. Після цього один із найрезультативніших гравців гри Олександр Неруш забиває два важливі штрафні і після цього Стояновскі знову впритул притягує суперників в рахунку – 71:69, за 1.26 до фінішу. А вже після цього своїм трьох очковим Маклінтон витягує з важкої розв’язки «Будівельник» – 74:69. Чимдуж намагався вплинути на результат Моріс Олмонд, який спочатку виконав перехоплення, а потім забив ефектні 2 з фолом. Але гандикап будівелів і штрафні Зака Морлі зробили свою справу. 81:75 – «Мавпи» поступаються в дуже видовищному і напруженому матчі лідеру чемпіонату.