Юні «Мавпи» принесли збірній сьоме місце
Написав Вікторія Хамаза
Понеділок, 06 лютого 2012, 12:31

vbgcvvccvcvbmihelson_i_mavpy_v_kadetskiy_zbirniy2_352

Сьому сходинку зайняла збірна України U-16 на міжнародному турнірі «Turk Telekom».

Українській збірній U-16, кістяк якої складають вихованці «Черкаських Мавп-96», довелося неабияк поборотися за своє місце на міжнародних змаганнях. Останній поєдинок наші юні земляки зіграли із командою з Франції. Нагадаємо, що напередодні наша збірна вже грала із французькими однолітками але, тоді фортуна відвернулася від наших земляків, тому гра закінчилася із рахунком на користь суперника, Франція – Україна (83:42).

Аби реваншувати свою поразку, українська збірна знову вийшла на паркет проти суперника із Франції. Як зазначається на сайті «Вasket.com.ua», спочатку цей поєдинок складався далеко не на користь нашої збірної. Адже українські баскетболісти втратили ініціативу ще у першій чверті, яка закінчилася із досить великим відривом французької команди аж у 12-ть очок. Хоча такий хід гри і ускладнив положення української збірної на початку другої чверті, але наші баскетболісти не здалися, а навпаки – потихеньку, але впевнено, почали перебирати ініціативу до своїх рук. Не зважаючи на те, що перед заключним періодом наша збірна все ще програвала одне очко, проте українським баскетболістам все ж вдалося скоротити розрив в очках до мінімуму. Зібравшись із силами, наші хлопці показали справжній клас в останній чверті, адже здобули в ній впевнену перемогу  з рахунком 23:8.

Таким чином, збірна України реваншувала свою поразку і отримала справедливу та впевнену перемогу над суперником із Франції, посівши 7-ме місце турнірної таблиці міжнародного турніру «Turk Telekom».