Пожежники визначали кращих баскетболістів
Написав Вікторія Хамаза
П'ятниця, 27 січня 2012, 12:15

P125vcxvxcvxc0280

Днями у стінах Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України закінчилися змагання з баскетболу.

Цілих три дні курсанти  та студенти навчального закладу Академії пожежної безпеки визначали кращих з кращих у володінні м’ячем на паркеті. У цьогорічному баскетбольному турнірі під егідою академії взяли участь десять команд. Команди-учасники були побілені  на дві групи «А» і «Б», кожна з яких змагалася у певний день.

Як зазначається на сайті Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України, у перший день змагань, 23-го січня, свої сили на паркеті випробували у змагальники групи «А», яка складалась з команд 5-го курсу факультету управління, 2-го курсу ФПРД, 4-го курсу ФПРД «А», 4-го курсу ФПРД «Б» та 2-го курсу ФППД. Після низки матчів, найвправнішими у групі «А» виявились змагальники 4-го курсу ФПРД. Почесне друге місце посіла команда 5-го курсу факультету управління. Таким чином, обидві команди потрапили до півфіналу змагань.

Наступного  дня відбулися матчі групи «Б», до якої увійшли команди 4-го курсу ФППД, 1-го курсу ФППД, 3-го курсу ФППД, 3-го курсу ФПРД та збірна команда ФПБ та ОП. В результаті команди -го курсу ФПРД та ФПБ та ОП здобули по дві перемоги та вийшли до наступного туру. А у півфіналі, 25-го січня, переможцями стали 3-й курс ФПРД, який обіграв команду 4-го курсу ФПРД «А». Та збірна студентів ФПБ та ОП, що здобули перемогою над суперниками з команди 5-го курсу факультету управління. Таким чином, до фіналу вийшло дві команди, які розіграли кубок переможця у заключному матчі. Перше місце посіла команда 3-го курсу ФПРД, друге місце – збірна команда ФПБ та ОП, а третю сходинку змагань зайняла команда 4-го курсу ФПРД «А». Окрім почесного кубку переможця, змагальники отримали цінні призи та дипломи.