«Мавпи» здобули перемогу!
Написав Administrator
Четвер, 26 січня 2012, 20:57

IMG_bvbnvg0179   Свою довгоочікувану перемогу щойно здобули «Черкаські Мавпи» у нелегкій боротьбі з криворізьким «Кривбасбаскетом». Черкаській команді таки вдалося перервати свою серію невдалих виступів та нарешті подарувати вболівальникам радість перемоги!

Вілл Соломон не лише повторив рекорд результативності сезону, здобувши 37 очок, а й став творцем сьомої в сезоні перемоги «Черкаських Мавп». Саме два з фолом американського плеймейкера на останніх секундах матчу внесли перелом у гру та дозволили господарям паркету обіграти «Кривбасбаскет» із рахунком 86-81. Не можна не відзначити і хороший дебют у складі «Мавп» Джейсона Девіса, особливо його вдалі дії в захисті наприкінці гри.

Що ж, до перебігу зустрічі, то господарі паркету виграли першу половину гри з мінімальною різницею в рахунку (44-43). Хоча після того, як вони вперше вийшли вперед у другій десятихвилинці, здійснивши ривок 12-4, максимальний розрив у рахунку складав вісім очок. Причому, окрім Вілла Соломона, який звично «бомбардував» кільце суперника з різних дистанцій, лише в стартовій чверті здобувши 16 балів, активністю у складі «Черкаських Мавп» вирізнявся новачок Джейсон Девіс. Однак гості не дозволили підопічним Володимира Холопова розвинути успіх.IMG_0301

У другій половині гра також минала на зустрічних курсах, хоча, вирвавшись уперед після низки кидків Елвіна Сноу наприкінці третього періоду, «Кривбасбаскет» захопив ініціативу. Незважаючи на те, що перевага гостей складала кілька очок, вони утримували переможну для себе різницю в рахунку до останніх хвилин матчу. Втім, фінішний спурт 9-0 дозволив «Черкаським Мавпам» відсвяткувати сьому перемогу в сезоні.

До 37 здобутих очок після 5/7 двоочкових, 5/5 триочкових і 12/17 штрафних кидків, Вілл Соломон додав 6 підбирань і 5 передач. Кенні Аделеке зупинився у кроці від дабл-даблу: 12 очок + 9 підбирань. Джейсон Девіс здобув 10 очок і зібрав 7 відскоків.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Кривбасбаскету» став Елвін Сноу, на рахунку якого 17 очок. 14 очок і 12 підбирань стали здобутком Брайана Девіса. 10 очками, 5 передачами та 4 підбираннями відзначився Пірс Калдвелл.