«Черкавські Мавпи» обіграли "Дніпро"
Неділя, 18 грудня 2011, 15:04

sIMG_6965

Сьогодні "Черкаські Мавпи" обіграли свого принципового суперника - БК "Дніпро" з рахунком 72:59

Окрім перемоги помаранчево-чорні отримали ще й моральне піднесення. Про це відразу після гри заявив головний тренер черкасців - Володимир Холопов. "Черкаські Мавпи" віддали супернику лише третій період - 13:19, в усіх інших святкували переконливий успіх. Найбільше задля командної перемоги постарався Вілл Соломон, який здобув 29 очок, 9 підбирань та 5 передач.

Дещо затьмарила баскетбольне свято в Черкасах маже бійка на паркеті. Спочатку кулаками почали махати Стівен Буртт та Віталій Близнюк, а після цього підключилися фани обох команд. Все це обійшлося кількома синцями.

Матч між «Мавпами» та «Дніпром» потрібно розглядати не лише через призму взаємин цих команд, які між собою відіграли вже 16 матчів, а пригадуючи прес-конференцію після гри першого кола. В тому матчі «Дніпро» розніс черкасців – 84:54, а їх лідер Стівен Буртт сказав, що просто не помітив Вілла Соломона. MVP Євроліги подібних слів не забуваає, про що свідчить звітній матч.

Граючи один в один, Соломон просто розмазав натуралізованого українця як в нападі, так і в захисті. В результаті ще в першому періоді Буртт набрав лише 2 очки, на що Соломон відповів відразу 19-ма, що допомогло «Черкаським Мавпам» вигравати після великої перерви з рахунком 42:27.

Щоправда, після великої перерви у дніпрян справи пішли значно краще. По-перше, на певний час гості зуміли подвійною опікою  «зв’язати» атакувальний порив Соломона. В результаті в нападі у черкасців майже постійно залишався один зайвий, але навіть виводячи когось на вільний кидок здобути очки не вдавалося. Цей «хтось» був переважно Стояновскі, в якого, здається, таки пішов серйозний ігровий спад. Завдяки засусі в набраних очках «Мавп» «Дніпро» зумів скоротити різницю до чотирьох очок – 42:38. Але на більше дніпрян не вистачило. Три трьошки від Пархоменка та Фрасенюка відправили в нокдаун гостей. А добивав їх все той же Соломон. Відразу після гри американець примусив остаточно визнати капітуляцію Буртта та компанії, на що лідер «Дніпра» вирішив відповісти кулаком. Влучивши в плече Близнюка, Буртт вирішив заховатися за спинами товаришів по команді. В гущавину подій вбігли представники фан-сектора «Дніпра», а потім і «Мавп». Дехто з них розмінявся кількома стусанами і на цьому штовханину розтягли.