«Мавпи» в овертаймі «добивають» «Політехніку»
Неділя, 04 грудня 2011, 18:59

holopov_nerushIMG_2764

«Черкаські Мавпи», ведучи в рахунку упродовж всієї гри, випустили свою перевагу в кінці матчу, і в овертаймі таки переграли «Політехніку-Галичину» з рахунком 88 : 91.

Програвши попередній матч «Говерлі», черкаські баскетболісти виходили на львівський паркет лише за перемогою.

Стартові хвилини гри мали рівний характер. Господарі зусиллями Алфьорова та Харріса вели вперед, а «Мавпи» не відпускали далеко своїх візаві. Македонський захисник Войдан Стояновскі був рушійним гравцем першого періоду, адже македонець заробив 10 очок.

«Мавпи», обезкровлені втратою свого новобранця Трента Плейстеда, навантажували у трисекундній зоні спочатку Пуповіча та Тімерманіса, а згодом і Близнюка, поступово заволоділи ініціативою. Ініціатором ривка черкасців став Іварс Тімерманіс латвієць, який своїми звичними триочковими поклав початок перевазі «Мавп». Впевнені дії Тімерманіса швидко закінчилися, адже латвієць зазнавши ушкодження в другій чверті, більше на паркеті не з’являвся. Проте замість обох травмованих гравців, атакувальний тягар на себе взяв Вілл Соломон, який у підсумку з 30-ма очками став найрезультативнішим гравцем зустрічі. Активні дії черкасців призвели до того, що на велику перерву команди пішли за переваги гостей + 10.

Третя 10-хвилинка проходила за подібним сценарієм. Діями «Черкаських Мавп» рухав Вілл Соломон, який раз-по-раз влучав кільце суперника з різних дистанцій. Львівський росіянин Олександр Милосєрдов нічим не міг протидіяти американцю. Однак у грі з черкащанками російський захисник провів більш впевнену гру, аніж у грі з БК «Києвом». До кінця третього періоду «Мавпи» збільшили свою перевагу навіть до 16 очок.

Однак четверта чверть перевернула все з ніг на голову. Черкасці зарано повірили у свою перемогу і просто зупинилися. В атакувальних діях помаранчево-чорних не було осмисленого малюнку. Гравці діяли індивідуально, за це й поплатилися. Примарно виглядав Войдан Стояновскі, який 4 поспіль атаки був не влучним, до того ж македонець припускався втрат. Помилками «Мавп» і скористалися «політехи», які зусиллями швидких відривів Ленса Харріса поступово почали скорочувати рахунок. За хвилину до кінця львів’яни зрівняли рахунок, а вирішальна атака черкасців була не влучною. Гра перейшла у овертаймі.

У додатковій 5-хвилинці черкасці зібралися з силами і вийшли вперед, до кінця матчу черкаська команда не давала львів’янам зрівняти рахунок. Проте на останніх секундах матчу перевага черкащан сягала трьох очок і «Політехніка» мала можливість перевести гру в другий овертаймі. До того ж господарі мали дві спроби зробити це, а саме Олександр Милосєрдов двічі намагався зрівняти рахунок з триочкової дуги, але обидва рази були неточними.

88 : 91, «Мавпи» ледь не поплатилися за розслаблення в четвертій чверті. Наступним матчем для черкасців стане домашня гра з БК «Донецьком», яка відбудеться 10 грудня.