"Мавпи" в черговий раз програли карвалольну кінцівку
П'ятниця, 02 грудня 2011, 21:02

IMG_5131

«Говерла» - «Черкаські Мавпи» - 69:66    (14:12, 15:16, 26:25, 14:13)
    Сьогодні "Черкаські Мавпи" припустилися болючої поразки в грі проти "Говерли". Команда Володимира Холопова програла на виїзді з рахунком - 66:69. Принциповість цієї гри полягала в тому, що "Говерла" - це один із конкурентів черкасців за місце у плей-оф. Програвши кінцівку гри, "Мавпи" ще на крок віддалилися від місця у вирішальній стадії Суперліги. Прикро констатувати цей факт ще на старті другого кола чемпіонату.

Незважаючи на відсутність травмованого Вілла Соломона, якого Володимир Холопов вирішив не кидати в бій з перших хвилин, та невтішну статистику реалізації триочкових кидків (0/6), «Черкаські Мавпи» зуміли втримати стартовий натиск «Говерли» й на рівних із господарями майданчика провели першу половину. Ключову роль у складі черкаської команди відіграли гравці передньої лінії: новачок Трент Плейстед, який вирушив на велику перерву, маючи в активі 10 очок і 3 підбирання, та «старожил» Мільян Пупович. Наприкінці другої чверті гості навіть вийшли вперед, однак кидок Брайана Гріна повернув лідерство івано-франківцям – 29-28.

З перших секунд другої половини зустрічі на паркеті з’явився Вілл Соломон, однак уже до середини третьої десятихвилинки американець мав у пасиві чотири персональних зауваження. Втім, він встиг відзначитися 10 очками, перш ніж остаточно залишив майданчик. Уся друга половина минула за рівної боротьби, а вирішальним став кидок Данте Свонсона, після якого табло зафіксувало рахунок 68-65 на користь «Говерли». Часом, що залишився до кінця зустрічі, краще розпорядилися івано-франківці. Натомість гості свої нагоди, зокрема – останню, під час якої партнери вивели на триочковий кидок Олександра Панченка, змарнували.

Ярослав Лемик завершив гру з 19 очками та 4 підбираннями в активі. 14 очок «Говерлі» приніс Кевін Тіггс. 11 очок і 7 підбирань на рахунку Брайана Гріна.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Черкаських Мавп» став Трент Плейстед – в активі американця 14 очок і 5 підбирань. Дабл-даблом (12 очок + 11 підбирань) відзначився Мільян Пупович, 11 очками та 8 підбираннями – Войдан Стояновскі. Вілл Соломон за 11 з половиною хвилин, проведених на майданчику, встиг здобути 10 очок.