"Азовмаш завдає поразки "Мавпам"
Четвер, 24 листопада 2011, 19:33

bayda7704

Без Райана Райта, але з Олександром  Панченком «Черкаські Мавпи» поступилися  ослабленому «Азовмашу». Маріупольська  команда не залишивши жодних шансів  черкаським баскетболістам, здобула  переконливу перемогу 84 : 65.

Здобувши свою першу виїзну перемогу над «Дніпро-Азотом», «Мавпи» не змогли продовжити свою виграшну серію і у матчі з «Азовмашем». Підопічних Володимира Холопова вистачило знову лише на дві чверті.

Відсутність ряду ключових гравців «Азовмаша» вселяла оптимістичні надії у серця вболівальників «Мавп» перед матчем. Адже маріупольці без травмованих Печерова, Ранчика та Дроздова здавалися не такими й «страшними». Однак, підопічні Ацо Петровича без жодних проблем завдали поразки черкасцям з тими гравцями, які лишилися.

В першій половині гри черкасці чинили опір більш титулованому супернику, проте перевага «Азовмаша» все одно була відчутною. Навіть без Деніела Юінга, який з невідомих причин також не вийшов на майданчик, маріупольці лідирували упродовж всього матчу. Впевненості у дії біло-блакитних вселяли вдалі дії молодого центрового Ігоря Зайцева, який у підсумку, здобувши 19 очок, став найрезультативнішим гравцем матчу.azov_mavps_7686

Український гравець неабияк докучав Пуповічу та Близнюку, виборюючи очки як з трисекундної зони, так із-за триочкової лінії. Навіть лідер черкасців Вілл Соломон не зміг продемонструвати якісної гри, провівши один із найслабших своїх матчів. Американець у підсумку здобув усього 8 очок. Натомість лідерські функції на себе взяв Іварс Тімерманіс, який як завжди був влучним з дальної дистанції та надійним під своїм та чужим кільцем.

Друга половина для «Мавп» була взагалі катастрофічною. Маріупольці, зібравшись з думками на перерві, з початку третьої 10-хвилинки ринули вперед, нарощуючи гандикап з кожною атакою. Особливо активними були центрові «Азовмаша», а саме Хасан Різвіч та Ігор Зайцев, які буквально «перекрили кисень» Пуповічу,  Тімерманісу та Близнюку. До того ж, останній як завжди мав багато фолів.

Світлими плямами у грі «Мавп» були дії Іварса Тімерманіса, який здобувши 18 очок, став найрезультативнішим у черкаської команди, та, традиційно, Войдан Стояновскі, вкотре провішивши на паркеті понад 35 хвилин. Варто відзначити новачка "Черкаських Мавп" Олександра Панченка, який провів вдало провів свій перший матч, здобувши 9 очок.  Однак їхніх дій було замало для позитивного результату команди, адже маріупольці майже у кожному компоненті гри виглядали краще. Черкасці ж, просто вимкнулися з боротьби у другій половині, їхній грі бракувало злагодженості та впевненості.

Четверта чверть була лише формальністю, адже у ній команди просто догравали. «Мавпи» не продемонстрували великого бажання перемогти. А маріупольці, навіть без своїх лідерів дотиснули черкасців.

84 : 65 – «Мавпи» безвільною поразкою завершують перше коло чемпіонату Суперліги, ще більше віддалившись від верхньої частини турнірної таблиці.