"Мавпи" поступилися "Будівельнику"
Неділя, 24 лютого 2013, 15:45

svonImage_29_9

111111111111111112

Стартовий ривок 14-0, а також чудова гра форвардів «Будівельника» Лео Лайонса й Артура Дроздова, котрі вдвох у першій чверті реалізували 3/3 двоочкових і 6/6 триочкових кидків, забезпечили команді господарів двозначну перевагу, яка в ході наступних десяти хвилин зросла до чотирнадцяти пунктів – 55-41. Загалом у першій половині підопічні Айнарса Багатскіса забили 11/19 дальніх кидків.

Після великої перерви столична команда продовжувала домінувати на майданчику, «на класі» тримаючи комфортну дистанцію із суперником. І хоча «мавпи», які знову грали без травмованих Марко Любічича й Чарльза Томаса, намагалися наздогнати лідера турнірної таблиці, четверту чверть їм вдалося виграти лише з мінімальною перевагою.