Написав Administrator
П'ятниця, 19 жовтня 2012, 19:22

"Черкаські Мавпи" - "Одеса" 98:74 (17:14; 29:14; 21:23; 31:23)

"ЧМ": Кольєвіч 21 очко, 8 передач; Томас 18 очок, 5 підбирань; Хантер 16 очок

Захисник «Черкаських Мавп» Іван Кольєвич, який перед грою з «ОДЕСОЮ» зауважив, що за потенціалом його команда переважає суперника, став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 21 очком і 8 передачами за неповних 17 хвилин, проведених на паркеті, та посприявши переконливій перемозі господарів із рахунком 98-74.

Зокрема, в першій половині чорногорський легіонер реалізував 3/4 дальніх кидків. І хоча ініціативу «мавпам», до складу яких після травми повернувся Данте Свонсон, вдалося захопити лише в другій чверті, на велику перерву господарі вирушили, лідируючи з рахунком 46-28. Максимальна ж перевага підопічних Йовіци Арсіча в ході першої половини сягнула двадцяти пунктів.

Дещо збавивши оберти в третій чверті й навіть дозволивши гостям виграти її, «Черкаські Мавпи» надрезультативно провели заключний ігровий відрізок (31-23), змусивши досвідченого Джастіна Лава й партнерів капітулювати.

Саме американський захисник став найрезультативнішим гравцем «акул», здобувши 17 очок і зібравши 8 відскоків. По 15 очок здобули його партнери Ернст Ларош і Станіслав Балашов.

Окрім Івана Кольєвича, результативну гру в складі «Черкаських Мавп» продемонстрували Чарльз Томас, який відзначився 18 очками та 5 підбираннями, й Вінсент Хантер – на його рахунку 16 пунктів.