"Черкаські Мавпи" з драми стартували в Суперлізі
Написав Стас Лопес
Неділя, 02 жовтня 2011, 21:40
 Ця гра з тих, які не забувають. І нехай навіть в матчі «Мавп» та «Політехніки» було чимало помилок, вона надовго  пропишеться в пам’яті черкаського вболівальника. А регбійний прохід Неруша на останніх секундах матчу поки що є найвдалішим для черкаського клубу за останні три роки. Словом, дебют черкасців, якого так довго чекали вболівальники, більше був схожим на фінальний поєдинок, ніж на старт в сезоні.

Щоправда, на кону також стояло немало – перші очки туру та моральна впевненість для переможця. Відтак напруга в ПС «Будівельник» була присутня ще задовго до початку матчу і, як не дивно, з кожною ігровою хвилиною лише зростала. Максимальна різниця в рахунку в цьому матчі складала лише 6 пунктів – 50:44 для «Мавп» на початку четвертого періоду. Цього вечора в команд значно більше виходило в захисті, ніж у нападі, однак, навіть попри це, реактивному Райану Райту вдалося кілька разів ефектно запхнути м’яч в кошик згори. В результаті, Райт зробив ефектний дабл-дабл: 12 очок та 15 підбирань. Більше в цьому матчі записав на свій рахунок лише Пуповіч – 15 очок та 13 підбирань. А от справжнім героєм міг стати Алферов, гравець галичан, вийшовши з лавки запасних, зробив кілька важливих перехоплень і набрав 15 очок.

Низька реалізація штрафних черкасців призвела до того,  що доля гри вирішувалась на заключних секундах поєдинку. За рахунку 57:56 для господарів у «політехів» залишалося 12 секунд на атаку, в цій ситуації супернику допомогли «Мавпи», а точніше Неруш, який зфолив у завершальній стадії епізоду на Алферові (при цьому у «Мавп» було лише 3 командні зауваження) – 57:58 за 4.4 секунди до фінальної сирени.

Провалившись в попередньому епізоді, Неруш і став героєм матчу. Мінімальної кількості часу йому вистачило задля того, аби завершити регбійний прохід. Фінальну сирену підкріпив гул ПС «Будівельник», який радів вирваній перемозі – 59:58.

Наступну гру "Черкаські Мавпи" проведуть на власному майданчику 6-го жовтня о 19.00, в гості приїде "ФЕРО-ЗНТУ"