«Черкаські Мавпи» у бойовому матчі поступились «Дніпру»
Неділя, 06 жовтня 2019, 18:45

12361 1570366698

Команда Максима Міхельсона 6 жовтня у матчі Суперліги Парі-Матч на рідному паркеті дала гідний бій володарю Кубку та Суперкубку України

Наші хлопці не вдало розпочали матч, проте вже у другій десятихвилинці зуміли дещо відігратися, а в третій зусиллями неймовірного новачка Мавп Сеада Хаджифейзовича, навіть вийшли вперед та лідирували до середини останньої чверті.

На жаль, на останніх секундах нашій команді дещо не вистачило задля перемоги, але хлопці бились до останнього.

Хід гри:

Гості виграли першу половину, зробивши потужний ривок у першій чверті — 22:9. У другій десятіхвилинці господарі відзахищались, пропустивши лише 11 балів, але саме за рахунок переконливого старту матчу Дніпро зберіг 7 очок переваги перед великою перервою. Ключовим фактором у першій половині було домінування гостей на щитах, навіть без Кирила Фесенка, який не брав участі в матчі: 36 підбирань, 12 з яких на чужому щиті, допомогли підопічним Дениса Журавльова набрати 10 очок другого шансу. За що могли зачепитись Мавпи, так це за 10 втрат, яких суперник встиг припуститись ще за 20 хвилин гри. Черкасці, в свою чергу, відпрацювали більш обережно, зробивши лише 2 помилки.

Мавпи продовжили гнути свою лінію і після великої перерви. Команда Максима Міхельсона продовжувала ефективно працювати у захисті, провокуючи втрати у суперника, реалізувала серію триочкових та трохи стабілізувала ситуацію з підбираннями. Від захисту пішов і напад — Мавпи набрали 30 очок за чверть та отримали 6 балів переваги перед вирішальною десятихвилинкою.

Головним героєм клатчу став американський легіонер Дніпра Генрі Дугат. Розігруючий набрав 13 балів у четвертій чверті, чим дуже допоміг своїй команді повернути переможну перевагу. Дніпро захистився, пропустивши лише 11 очок, за заключну десятихвилинку і довів матч до перемоги. Мавпам, які грали без Руслва та Ткаченка, не вистачило глибини складу і сил на вирішальний відрізок матчу, перемога Дніпра - 78:67.

Герой матчу

Головним героєм у переможців став Генрі Дугат, який набрав 18 очок, 13 з яких в останній чверті, та зробив 5 підбирань (РЕ 18), ставши ключовим гравцем вирішальної фази матчу. У господарів виділився Сеад Хаджифейзович, в активі якого 26 очок та 7 підбирань (РЕ 25).

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські МавпиДніпро 67:78 (9:22, 17:11, 30:17, 11:28)

Черкаські Мавпи: Попов 10, Кольченко 5, Бєліков 13 + 6 підбирань, Райт 13 + 11 підбирань + 2 блок-шота, Кушніров - старт; Хаджифейзовіч 26 + 7 підбирань, Бондаренко, Сергєєв, Ейрінгтон.

Дніпро: Дугат 18 + 5 підбирань, Закурдаєв 10, Глєбов 12 + 6 підбирань + 4 передачі, Тимофеєнко 14 + 6 підбирань, Корнієнко 8 + 18 підбирань + 2 блок-шоти - старт; Санон 7, Сизов 4, Коломойський 3, Чумаков 2 + 5 підбирань, Шундель.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»