"Мавпи" програли аутсайдеру
Написав Стас Лопес
Неділя, 06 листопада 2011, 23:34

xv3
   Сьогодні «Черкаські Мавпи» припустилися своєї найболючішої поразки в цьому сезоні. Команда Володимира Холопова поступилася на виїзді гнаному аутсайдеру ліги – – 84:88. Цікаво, що це лише перша перемога криворіжців серед 9-ти зіграних матчів. А черкасці замість того, щоб піднятися в турнірній таблиці, пробуксували на її дні. Напередодні матчу наставник черкаської команди передбачував, що гра буде непростою, адже «Кривбас» після невтішної серії намагатиметься реабілітуватися перед власними трибунами. Так і сталося: самовіддачі господарям було не позичати, до того ж  у них полетів дальній кидок, яким «Кривбас» у цьому матчі результативно користувався 10 разів.
   Цікаво, що черкасці в цій грі виграли 3 з 4 періодів, однак переконливий успіх господарів в 3-му періоді (28:17) дозволив їм оформити жадану перемогу. Слід відзначити, що у черкасців наприкінці матчу була нагода врятуватися, але за рахунку 80:80 «Черкаські Мавпи» програли важливий відскок на власному кошику, після якого Сноу забив вирішальний триочковий. Загалом же, в цьому поєдинку простежувалися серйозні проблеми в передній лінії черкасців, які в чисту програли щит:40 підбирань «Кривбаса» проти 28 «Черкаських Мавп».
    Відчайдушно в цій грі намагався зарадити ситуації, що склалася, Вілл Соломон, але максимум, що вдалося американцю, це встановити рекорд результативності команди. В цій грі Соломон набрав 30 очок та віддав 6 передач.