БК «Запоріжжя» повів у серії плей-оф з «Черкаськими Мавпами»
Середа, 27 березня 2019, 08:35

270320191911

У першій зустрічі протистояння до двох премог, яка 26 березня відбулася у Запоріжжі, господарі перемогли з рахунком 105:87

Суперліга Парі-Матч. Запоріжжя, ПС Юність

Плей-оф. Чвертьфінал, перший матч

Запоріжжя - Черкаьскі Мавпи 105:87 (25:27, 31:11, 27:27, 22:22)

Запоріжжя: Холтон 20 - 4 втрати, Кондраков 10 + 8 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення, Хілл 15 + 8 підбирань + 3 перехоплення, Мироненко, Преслі 9 + 2 блок-шоти - 7 втрат - старт; Шевченко 13, Буц, Титов, Трент 35 + 8 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення, Овдеєнко 3

Черкаські Мавпи: Бояркін 9 передач, Кольченко 15 - 4 втрати, Отверченко 3, Липовцев 3 + 6 підбирань, Скапінцев 2 - старт; Б. Янг 25 + 6 передач, Коклі 13, Ткаченко 12 + 2 блок-шота, Нікс 5 + 5 підборів, Чумаков, Воєвода 9

Перша чверть пройшла за рівної боротьби. Обидві команди грали в свій звичний атакуючий баскетбол, практично відмовившись від позиційного нападу. 12 очок Холтона та 4 з 5 дальніх дозволили господарям набрати 25 очок за чверть, але результативна гра лави Мавп, яка набрала 19 з 27 командних очок та кращий відсоток реалізації кидків з гри дозволив гостям виграти стартову чверть за мінімальної переваги.

А ось у другій чверті десятихвилинці господарі зробили потужний ривок, вигравши відрізок 31:11. Увімкнувся у нападі Трент, з яким Мавпи впоратись не змогли. При цьому підопінчі Валерія Плеханова дуже непогано втікали у швидкі відриви і в цілому не відчували особливого супротива на половині майданчика суперника, чим сповна скористувались, пішовши на велику перерву за переваги в 18 очок.

Обидва колективи продовжили грати від нападу і в другій частині гри. Такого домінування, як в другій чверті, у господарів вже не було, але підопічні Валерія Плеханова повністю контролювали хід гри і довели матч до впевненої перемоги. Мавпи спромоглися лише скоротити відставання до 12 очок за 3 хвилини до кінця основного часу, але на більше підопічних Максима Міхельсона не вистачило.

Запоріжжя переміг з рахунком 105:87, впевнено відкривши рахунок у чвертьфінальній серії з Черкаськими Мавпами. Другий матч першого раунду команди проведуть в п’ятницю, 29 березня в Черкасах.

Щодо індивідуалій, то найкращим гравцем матчу став захисник господарів Малік Трент, Американець, за традицією, увійшов до гри з лави, набрав 35 очок, зробив 8 підбирань, 4 передачі та 3 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив переконливі 40 балів.

Друга гра плей-оф між БК «Черкаські Мавпи» та БК «Запоріжжя» відбудеться в Черкасах 29 березня.Початок гри о 18:30.

Джерело: сайт ФБУ