«Слемданк» - чемпіон відкритого чемпіонату Черкас з баскетболу у дивизіоні «Б»
Середа, 23 травня 2018, 19:56

2405 слемданк 1 n

Фінішували міські змагання з баскетболу у другому дивізіоні, у яких взяли участь сім команд

Після матчів групового етапу відкритого чемпіонату Черкас серед команд дивізіону «Б» визначилася чотири клуби, які у півфіналі розіграли путівки до фіналу.

½ фіналу.

БК “ЄС” - БК “Олімп” – 65:81

БК “Слемданк” - БК “Берегиня –79:62

Відповідно за перше місце позмагалися“Олімп” іСлемданк”. Ця гра була гідною фіналу, дуже цікава та динамічна, боротьба тривала протягом всієї гри до останніх секунд. Та всеж золото чемпіонату завоював “Слемданк”, вигравши з рахунком77:70.

У матчі за третє місце зустрідися “ЄС” і “Берегиня”. Для “ЄС” гра видалсь напрочуд легкою і вже з самого початку вони повели у рахунку. Двоє гравців з “ЄС” закінчили гру з впевненими дабл-даблами. Для “Берегині” день був не дуже вдалим, сезон вони завершили на четвертому місці. Гра була завершена з рахунком 90:59 на користь “ЄС”, який став бронзовим призером чемпіонату.

Джерело: сайт Федерації баскетболу Черкаської області.