"Мавпи" вийшли ¼ фіналу Кубку України з баскетболу (ОНОВЛЕНО)
Четвер, 14 грудня 2017, 20:16

UO0A3497

Команда Максима Міхельсона і у другому матчі, 14 грудня, не мала проблем з перемогою над командою "Золотой Вєк" з Кропивницького

БК "Золотой ВЄк" - БК "Черкаські Мавпи" 96:124 (29:26, 23:40, 27:33, 17:25)

Перший матч 93:69 дома виграли "Мавпи"

БК "Черкаські Мавпи": Кобець - 24оч; Кольченко - 21оч; Джефферсон, Белфілд, Джуріч - всі по 12.

Хід гри:

Краще розпочали матч “Черкаські Мавпи”, які організували міні-ривок 0:4, проте господарі паркету швидко відігрались зусиллями Унгуряна та Юрченка. Після цього команди деякий час грали рівно, поки молодий Сосой своїм дальнім влучанням не зробив +7 для Кропивницького. До кінця ж чверті “Мавпи” так і не змогли відігратися, хоча відставання все ж скоротили до трьох пунктів.

У другій десятихвилинці на глядачів очікувало справжнє шоу від гравців на паркеті.

За 10 хвилин періоду команди на двох набрали 63 бали, 40 з яких було в активі гостей.

В другій половині гри колективи не скинули обертів та продовжили тішити глядачів надзвичайно високим відсотком реалізації кидків. Відразу 7 баскетболістів з Черкас та 5 з Кропивницького набрали в підсумку двозначну кількість очок, Завершилася ж гра з рахунком  96:124.

У 1/4 фіналу Кубка України грають:

Черкаські Мавпи – БІПА-Одеса

Рівне – Політехнік (Харків)

Хімік-2 (Южне) – Хімік (Южне)

Будівельник (Київ) – Дніпро

Матчі цієї стадії відбудуться 27 грудня та 4 січня. Перші команди в парах грають вдома перші матчі двоматчевого протистояння.