2.1

9.2

тренер: С. Кірлан

Хід гри:

З перших хвилин матчу «Миколаїв» почав доводити, що корабели традиційно «тепло» зустрічають «Черкаські Мавпи» у себе вдома. За останні сезони лише одного разу черкасцям вдалося повести додому перемогу. Стартовий ривок господарям забезпечив Олександр Кушніров. Він реалізував більшість своїх атак з трисекундної зони у першій половині.

Після стартового відрізку черкасці зусиллями Адедирана зуміли скоротити відставання, однак миколаївці холоднокровно зупинили суперника на безпечній відстані фактично до останніх секунд матчу. Дещо підсолодив не найкращу першу половину гостей своїм триочковим під сирену Руслов, його триочковий зробив рахунок, за підсумками першої половини, – 42:38.

У другій половині «Миколаїв» знову реалізував ривок. Відносно легко господарі реалізували кілька сольних проходів, від чого, здається, у них ще більше з’явилася впевненість у власних силах. Одна з хороших атак Хохоника зробила різницю у рахунку в 10 очок – 53:43. Продовжили розвивати успіх уже досвідчені гравці – Іванов та Онуфрієв. Вони дозволили господарям ще у третьому періоді дихати вільно – 73:58.

Свою перевагу, за підсумками трьох періодів, миколаївці уже не віддали. Попри результативну гру капітана черкасців – Андрія Кальніченка «Мавпи» поступилися у цьому матчі. Заслужена перемога за «Миколаєвом» - 92:71.