Визначилися переможці і призери І туру турніру з тенісу настільного Кубок ТК "Тайфун" 2018
Субота, 17 лютого 2018, 11:15

zhmudenkouman-tenis-004

Змагання відбулися в Умані в залі національного університету садівництва

І тур турніру з тенісу настільного Кубок ТК "Тайфун" 2018 зібрав найсильніших тенісистів з Первомайська, Кривого Озера, Любашівки , Жашкова , Умані та Уманського району. Також з м.Вінниця прибула велика делегація перспективної молоді . За перемогу в шести вікових групах змагалися 90 учасників

Перше місце серед чоловіків посів Жмуденко Ярослав м.Умань. Друге місце виборов Юрченко Кіріл м.Умань і третє місце у Омельчука Івана - м.Умань.

Серед жінок , які змагалися в коловому турнірі, перше місце виборола Борщевська Маргарита м.Умань, друге місце Романова Вікторія м.Умань, третє місце   Гуляр Юлія с.Іванівка, Уманський район.