Три бронзові нагороди у руках черкаських легкоатлетів
Написав Administrator
Понеділок, 20 лютого 2012, 08:32

x_c9b78d24

Із черговими нагородами повернулися черкаські легкоатлети із чемпіонату України, що днями закінчився у Сумах.

3-ри бронзові нагороди та 12-те загальнокомандне місце привезли черкаські легкоатлети з Чемпіонату України. На декілька днів Суми перетворилися у справжню столицю легкоатлетики та багатоборства, адже вони приймали не лише чемпіонат України з легкої атлетики, але й чемпіонат України з багатоборства та матчеву зустріч із багатоборства Україна – Росія. Чотири дні наші спортсмени змагалися із найкращими легкоатлетами з інших областей.

На тлі багатьох кваліфікаційних змагань та попередніх раундів у різних дисциплінах, кожен день змагань відрізнявся від іншого чимось особливо яскравим. Як зазначається на сайті Федерації легкої атлетики Черкаської області, першу бронзову нагороду чемпіонату виборола спортсменка Юлія Олішевська на дистанції 400 метрів, які проходили в три кола. Своєю наполегливістю та неабиякими зусиллями легкоатлетка посіла почесне 3-тє місце з результатом 53.24, що відповідає розряду майстер спорту України.

Другу бронзову нагороду для нашої збірної завоював чоловік Юлії - В'ячеслав Олішевський на дистанції 800 метрів. Спортсмену вдалося продемонструвати час, який також відповідає розряду майстра спорту України (а саме 1:50.12). Третю бронзову медаль вибороли представниці прекрасної статі в естафетному забігові 4х400м. Таким чином сім'я черкаських легкоатлетів Юлія та В'ячеслав Олішевські принесли нашій збірній 3 бронзові нагороди на двох.

Естафетний біг 4х400 м Жінки  Фінал

ОЛІШЕВСЬКА Юлія, СИНЯЧЕНКО Юлія, МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія, СІНЬОВА Світлана  3 місце з результатом  3:46.62

Естафетний біг 4х400 м Чоловіки  Фінал

ДАНИЛЕНКО Данило, ФІНАШКІН Павло, НЕЧИПОРЕНКО Денис, ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав  6 місце з результатом  3:18.54