Черкаські атлети вибороли призові місця на Чемпіонаті України серед юнацтва!
Написав Administrator
Понеділок, 05 жовтня 2015, 12:29
05102015athletics12115757 1658351421100020 5295316685799736832 n
Низку медалей вибороли черкащани на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998 р.н.
Змагання проходили 24-26 вересня в Луцьку. Була представлена вся легкоатлетична програма: біг, спортивна ходьба на різні дистанції, забіги з перешкодами, усі види стрибків і метань, у тому числі й з молотом. Серед найвидовищних видів змагань – біг із перешкодами («стипль-чейз»), де у фінальній частині спортсмен долає водну перешкоду та метання молоту.
Участь у змаганнях взяли команди з усіх куточків України. Черкаську область представляли спортсмени: Савенко Олександр (біг на 100м); Безшийко Тетяна (біг на 200м); Банира Вікторія (метання списа 500гр); Петренко Яна (метання молота 3кг); Мищенко Владислав (біг на 1500м); Волочаєв Сергій (біг на 800м); Сотнікова Тетяна (метання списа 500гр); Агапов Олександр (біг на 400м з/б (0.840)); Драголюб Семен (потрійний стрибок); Коваленко Вікторія (біг на 400м з/б (0.762)); Пьянков Денис (біг на 2000м з/п); Кудій Анна (біг на 100м з/б (0.762)); Скрипник Роман (метання диска 1,5кг); Шкляренко Юліана (метання списа 500гр); Коваленко Владислав (біг на 1500м); Палій Ольга (метання диска 1кг); Пісковий Ярослав (стрибки у довжину); Горпиненко Алла (метання списа 500гр); Гончаренко Юрій (біг на 400м); Харсун Лілія (метання диска 1кг); Богатирьов Олександр (біг на 400м з/б (0.840)); Стоян Катерина (біг на 400м); Гапченко Владислав (біг на 400м з/б (0.840)); Хоменко Каріна (стрибки у довжину); Дейнега Віталій (біг на 100м).
В особистій першості призові місця посіли:
І місце – Савенко Олександр (біг на 100м) з результатом 11.20 та Безшийко Тетяна (біг на 200м) з результатом 26.20;
ІІ місце – Банира Вікторія (метання списа 500гр) з результатом 41.83;
ІІІ місце – Петренко Яна (метання молота 3кг) з результатом 50.55.
МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!
Черкаська область посіла загальнокомандне V місце серед регіонів, а у командній першості серед СДЮШОР обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Черкаської ОДА посіла ІІ місце.