Черкаські атлети-ветерани з кубком України!
Написав Administrator
Четвер, 01 жовтня 2015, 09:37
01102015athletics12038073 1657872331147929 4302272399148636093 n
Перше командне місце виборола команда Черкаської області на кубку України з легкої атлетики серед ветеранів.
Змагання проходили 19-20 вересня в Іллічівську. У першості брали участь спортсмени різних вікових груп (від 25 до 76 років) з одинадцяти областей України.
Черкащину представляли дев’ять спортсменів з м. Черкаси, м. Умань та м. Звенигородка. Серед них були представники фізичної галузі, наукові працівники, підприємці та звичайні робітники, а також заслужені пенсіонери. Усі вони підтримують свою спортивну форму на належному рівні, а їх результатам позаздрять і численні молоді хлопці та дівчата.
Команда ветеранів привезла до Черкаської області «Кубок» за І місце за який достойно змагалась два дні.
Слід відзначити переможців та призерів у рейтинговому заліку команд ІІ групи:
Костін Віктор – вікова категорія Ч 35+ – І місце біг 100м, ІІІ місце біг 200м;
у віковій групі Ч 75+ відзначився Мицик Вадим (м. Звенигородка), який посів І місце на дистанції 400м та ІІ місце на дистанції 200м;
у віковій групі Ч 60+ Коротич Олександр (м. Умань) виборов І місце на 200м та ІІ місце на дистанції 100м;
Кривенко Василь – вікова категорія Ч 55+ – ІІІ місце з штовхання ядра;
Ткачук Антоніна – вікова категорія Ж 75+ – ІІІ місце біг 1500м, ІІІ місце біг 5000м;
Ковальова Ольга – вікова категорія Ж 40+ – ІІІ місце біг 400м, ІІІ місце біг 200м.