Легкоатлети Черкащини: на один рекорд більше!
Написав Вікторія Хамаза
Неділя, 05 лютого 2012, 14:32

sdasdsd4tfrx_75123d74   Легкоатлетичні рекорди встановлюють цього вікенду у Черкасах на Чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики у приміщені.

Попри люті морози у спортивному комплексі «Манеж» уже другий день поспіль по-справжньому гаряче. Чемпіонат області з легкої атлетики у приміщеннях, як завжди, зібрав лише кращих легкоатлетів Черкащини. Сьогодні у «Манежі» проходить заключний день змагань із легкої атлетики. Змагальники, які взяли участь у чемпіонаті, представляють майже всі вікові категорії.

«Хороший чемпіонат, як завжди, високий рівень організації. Я був на попередніх змаганнях, але нічого не виграв. Вирішив спробувати ще раз. Не знаю, що вийде, адже суперники теж сильні. Сподіваюсь цього разу посісти хоч якесь місце», – розповідає учасник чемпіонату Максим, готуючись до свого виступу.

Близько сотні спортсменів уже другий день поспіль виборюють своє місце на легкоатлетичному п’єдесталі пошани. Перший день змагань був прикрашений не лише перемогами, але й справжніми рекордами. Легкоатлету В’ячеславу Олішевському вдалося встановити рекорд у забігу на дистанції 400-та метрів. Хлопець подолав цю дистанцію буквально зі швидкістю світла за 50.3 – секунди. Таким чином, В’ячеслав Олішевський потрапив до числа рекордсменів спортивного комплексу «Манеж».

Як і попередні змагання, чемпіонат області проводиться за традиційною програмою зимових чемпіонатів України з легкої атлетики у приміщенні.