Юні легкоатлети заявили про себе на всеукраїнській першості
Написав Вікторія Хамаза
П'ятниця, 03 лютого 2012, 14:11

hfghgfhfdusw   Свої вміння засвідчили наймолодші легкоатлети нашої області на чемпіонаті України, що днями закінчився у Запоріжжі.

Цілих чотири дні Запоріжжя було легкоатлетичним центром України, адже прийняло кращих спортсменів із різних куточків нашої країни. З 27-го по 28-ме січня збірна команда нашої області боролася з кращими легкоатлетами країни на Кубку України. По закінченню цих змагань у запорізькому спортивному комплексі одразу розпочалися інші всеукраїнські змагання. Тому наступні два дні, 30-го та 31-го січня, на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні честь нашої області захищали вже молодші представники збірної: спортсмени 1995-го року народження та молодші.

Як і старші колеги, юні легкоатлети продемонстрували свій високий рівень підготовки, який засвідчили досить високими результатами. Як зазначається на сайті Федерації легкої атлетики Черкаської області, за два дні змагань нашим спортсменам вдалося позаймати досить високі місця. В перший день змагань 4-те місце в багатоборстві зайняв Андрій Черкасенко, якому вдалося набрати 3211 очок, що відповідає I-му дорослому розряду. Пяту сходинку чемпіонату зайняв Михайло Могилястий з результатом 2:01.39, розряд II.

Срібну медаль у фіналі штовхання ядра для нашої збірної команди завоював Павло Драч, який продемонстрував результат 16 метрів 82 сантиметри. Також, відразу дві спортсменки представляли нашу команду у фіналі стрибків у довжину. Як результат, Анстасія Чугрєєва посіла четверте місце у цьому виді змагання, а Наталія Малишко – 11-те.

Бронзову медаль додав до активу нашої команди Денис Московиченко, який продемонстрував свою майстерність у стрибках у довжину, які були заключним видом змагань першого дня. Другий день запам’ятався результатами наших спортсменів у потрійних стрибках, де Наталія Малишко буквально «перестрибала» Анастасію Чугрєєву. Дівчата посіли четверту та сьому сходинки чемпіонату. А у останньому найвидовишнішому виді змагань, естафеті, наші легкоатлетки посіли десяте місце, а хлопці – почесне п’яте. Таким чином, нашій збірній вдалося посісти почесне десяте місце із 25-ти областей країни на чемпіонаті України із легкої атлетики у приміщенні.