Черкаська збірна з легкої атлетики посіла шосте місце у командному чемпіонаті України
Написав Юлія Порпленко
Понеділок, 15 червня 2015, 09:44

kir1dc86b1b427be31ef7a0fe05cc36b379

У Кіровограді завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики.

У старті взяли участь  300 атлетів з них 34 черкащанина.  Тривали змагання три дні. Протягом цього часу спортмени розігрували між собою медалі  на стадіоні «Зірка». Наші , черкаські спортмени склали гідну конкуренцію. Насамперед, відзначилась в індивідуальних видах. Зокрема: Денис Нечипопенко оформив срібло з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Він фінішував другим з найкращим для себе результатом цього року (50,42 с).  Золото ж оформив Станіслава Мельников.  Його час 49,76 секунди.

Першу трійку замкнув Данило Даниленко хоч він і черкащанин, проте виступав за Донецьку область. У нього вийшов консолідований залік.

Вікторія Ніколенко оформила срібло на дистанції 400 м. з бар’єрами. Мартинюк Андрій оформив бронзу у метанні молота.

Марусенко Світлана теж здобула бронзу у  штовханні ядра. Ірина Ніколаєва у потрійному стрибку здобула срібло.

У підсумку, наша Черкаська збірна отримала 6 місце у рейтингу Командного чемпіонату України