Написав Юлія Порпленко, Стас Лопес
Понеділок, 15 грудня 2014, 14:10

0IMG 7200

Денис Нечипоренко (по центру) виграв забіг домашнього турніру

У Черкасах відбулись всеукраїнські змагання з легкої атлетики - 26-й меморіал Героя Радянського Союзу та колишнього ректора ЧНУ -  Олександра Тканка. Цьогоріч на бігових доріжках спорткомплексу «Манеж» змагалось більше 200 спортменів. Географія учасників теж масштабна. Атлети приїхали із Києва, Вінниці, Миколаєва, Кіровограду, Чернігова та Черкас.

2IMG 7184

На 2 дні черкаський «Манеж» перетворився на арену запеклих змагань. Члени збірної команди України, її кандати та легкоатлети-аматори боролися за чемпіонство Мемориала Тканка.

Кращих визначали у бігу на 50, 200, 400, 1000, 3000 метрів, 55 метрів з бар’єрами, стрибках у висоту, довжину та потрійному стрибку.  Забіг на 400 метрів із хорошим часом виграв черкаський спортсмен Денис Нечипоренко. Його час на цій дистанції 50, 92.

4IMG 7151

Серед призерів забігу на 3000 тисячі метрів був і один з найвідоміших атлетів Черкащини,  МСМК - Віталій Волошин. Перед меморіал Тканка у нього була тривала пауза у виступах на змаганнях. Зараз він  - лейтенант держприкодонслужби. Нещодавно  повернувся із зони АТО.

Одним із найсильніших учасників цьогоріних змагань став член зібрної команди України – Ілля Сухарев. Донецький спортсмен із черкаським корінням виграв у зібігу на 3000  метрів – його час 8 хв., 31, 8 секунди та у бігу на 1000 метрів – 2 хв., 30, 1 секунди.

6IMG 7168

5IMG 7189

Зважаючи на те, що у старті беруть участь багато студентів, з них сформували команди для естафетного бігу. Відтак, визначають лідерів командної першості серед вищих навчальних закладів. У чоловічій естафеті у трійку лідерів змагань потрапили команди: ЧНУ- 1, ЧНУ -2 та збірна Інституту Пожежної Академії. У жіночому заліку першість здобули спортсменки команди ЧНУ, друге місце за атлетками Чернігівського Національного педагогічного університету. Третіми були спортсменки ЧНУ -1. Переможці та призери змагань окрім медалей отримали цінні подарунку та грошові нагороди.