Наталія Золотухіна виграла золото чемпіонату України!
Написав Юлія Порпленко
П'ятниця, 26 липня 2013, 11:53

zolotuhinabrifing7

Спортсменка з Умані Наталія Золотухіна (на фото поцентру)

У Донецьку триває чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та всеукраїнська першість серед молоді. Поборотися за комплекти нагород з’їхалось 570 спортсменів з усієї України. Серед них 20 осіб із черкаської команди. Головний стимул турніру – перепустка на чемпіонат світу, який відбудеться у Москві 10-18 серпня. За підсумками двох змагальних днів нашим спортсменам вдалось завоювати кілька медалей.

Золото у метанні молота серед дорослих оформила Наталія Золотухіна. ЇЇ краща спроба – 67 метрів. У цьому ж виді Лідія Прогозіна показала 4-й результат. У фіналі стрибків у довжину серед дорослих  Ірина Ніколаєва забрала срібло, стрибнувши 6 метрів 45сантиметрів. Ірина Нечипоренко та Анастасія Нікітіна зуміли пробитись до молодіжного фіналу стрибків у довжину. Але у заключному етапі показали 8-й та 12-й результат відповідно.  Олена Холоша у стрибках у висоту не осилила планку вищу за 1 метр 86 сантиметрыв. Найкращий же результат у цьому виді – 1,92 встановила миколаївська атлетка Оксана Окунєва. До суботнього фіналу  у потрійному стрибку серед дорослих пробилась Ірина Ніколаєва. У молодіжному бігу на 800 метрів Вадим Баб’як та Ігор Нечепурний  після першого кола не пройшли кваліфікацію. Сьогодні ж за звання чемпіона у бігу на 400 метрів з бар’єрами побориться Денис Нечипоренко. У цій же дисципліні у фіналі бігтиме черкащанка Олена Продан.