Спортсмен з Катеринополя був другим на чемпіонаті України з легкої атлетики
Вівторок, 19 лютого 2013, 11:18

1legkaPwOzfrQaZIU

Нещодавно в Запоріжжі відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та ДЮСШОР серед юнаків 1996-1997 років народження. Всього в  змаганнях прийняло участь 22 обласні спеціалізовані дитячо-юнацькі спортивні школи олімпійського резерву та 102 дитячо-юнацькі спортивні школи з 27 регіонів України. Всього дозволено було приймати участь по 10 спортсменів від кожної команди. Представники Катеринопільської ДЮСШ «Колос» також прийняли участь в цих змаганнях. Вперше команда спортшколи Катеринополя була представлена на легкоатлетичному змаганні найвищого рівня країни. Cпортивну школу представляли Люшенко Олег (навчається в Катеринопільській школі №1) та Сівак Дмитро (навчається в Катеринопільському ліцеї). Кожен з учасників приймав участь в двох егкоатлетичних видах програми.

Так в перший день змагань Люшенко Олег вигравши свій відбірковий забіг в бігу на 60м (всього 79 учасників) і, вигравши 2 півфінальний забіг, дійшов до фіналу. У фіналі долю золота вирішував фотофініш. В підсумку Олег посів ІІ місце Чемпіонату, програвши переможцю 0,01секунди. В другий день змагань Люшенко приймав участь в забігу на 200 метрів. В підсумку він посів 13 місце серед 94 учасників. Сівак Дмитро приймав участь в стрибкових видах програми. В перший день він приймав участь в стрибках у довжину і посів 25 місце, а в другий день він стрибав у потрійному стрибку, де посів 16 місце.

В підсумку команда Катеринопільської ДЮСШ задовільнилася 36-м місцем.