Черкаські легкоатлети виграли естафету на чемпіонаті України
Написав Юлія Порпленко
П'ятниця, 08 лютого 2013, 10:30

1atlet460_1359704730_img_0120

Вчора у Сумах завершився легкоатлетичний  Чемпіонат України серед  юніорів. На змаганнях  розіграли нагороди у 16 дисциплінах. У сумському старті взяли участь  17 черкаських спортсменів.

Золото у фіналі забігу на 400 метрів серед  юніорів завоював Данило Даниленко.  Його результат одночасно став особистим рекордом спортсмена– 49, 13 сек. Легкоатлетка Валерія Монастирецька подолала 400 метрів за 57.69 й фінішувала четвертою.  Вдало виступила черкащанка Анастасія Нікітіна. Дівчина забрала золото чемпіонату на 60-ти метровій дистанції й показала кращий результат забігу - 7.67сек. А бенефісом черкаських спортсменів стала чоловіча естафета 4 по 400 метрів Михайло Могилястий, Данило Даниленко, Вадим Харківський та Ігор Журавель зуміли виграти золото!