Денис Нечипоренко став чемпіоном України з легкої атлетики
Понеділок, 29 липня 2019, 14:31

2907 2019Нечипоренкоn

Ще 5 черкаських спортсменів у Луцьку на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих спортсменів та молоді вибороли 2 і 3 місця

Змагання були основним відбірковим стартом на командний чемпіонат Європи, тому участь у них взяли більшість лідерів збірної.

Черкаські легкоатлети на цих змаганнях вибороли одну золоту медаль, дві срібні нагороди і три медалі бронзового гатунку.

Чемпіони та призери чемпіонату України з Черкащини: дорослі - Нечипоренко Денис став чемпіоном з бігу на 400 м з/б з результатом 50 секунд 99 сотих секунди. Тренер спортсмена Нечипоренко Леонід Анатолійович;Марусенко Світлана виборола ІІІ місце в штовханні ядра з результатом 14 метрів 69 сантиметрів. Тренер спортсменки тренер Лисенко Сергій Антонович;

Молодь - Палій Ольга виборола ІІІ місце в метанні диска з результатом 28 метрів 17 сантиметрів. Тренер спортсменки Кудін Петро Іванович;

Коврик Анна виборола ІІ місце в метанні молоту (4 кг) з результатом 47 метрів 82 сантиметрів. Тренер спортсменки Тихомиров Анатолій Михайлович;

Петренко Яна виборола ІІІ місце в метанні молоту (4 кг) з результатом 47 метрів 40 сантиметрів. Тренер спортсменки Тихомиров Анатолій Михайлович;

Поліщук Роман виборов ІІ місце в метанні молоту (7,265 кг) з результатом 43 метрів 20 сантиметрів. Тренерспортсменки Тихомиров Анатолій Михайлович.