Легкоатлети Черкащини вибороли третє загальнокомандне місце на чемпіонаті України
Понеділок, 18 лютого 2019, 11:36

18022019-39846 n

У Мукачеві відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків

В особистому заліку представники Черкащини вибороли три медалі – по одній золотій та срібній та три бронзові.

Чемпіонкою України у метанні молота 4 кг стала співробітник Черкаського інституту пожежної безпеки, МС з легкої атлетики, Олімпійська чемпіонка III літніх Юнацьких олімпійських ігор (метання молота), Чемпіонка та рекордсменка чемпіонатів Європи (юніори), представниця національної збірної України з легкої атлетики (юніори) Валерія Іваненко. В категорії юніори (серед дівчат) Валерія виборола золоту медаль та виконала норматив на Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів, який відбудеться в Швеції з 18 до 21 липня 2019 року.

У цій же віковій категорії третє місце виборола Анни Коврик.

Ще одна медаль – срібна, в активі Яни Петренко, яка змагалася у метанні молота 4 кг у віковій категорії U-23.

Серед юнаків бронзові медалі в метанні молоту виборов Артем Кулик (серед юнаків у віковій категорії U16) та Михайло Бондаренко (серед юнаків у віковій категорії U18).

У командному заліку збірна команда Черкаської області виборола 3 місце.