На чемпіонаті України з легкої атлетики у черкащан 12 загальнокомандне місце
Середа, 25 липня 2018, 09:38

2707 біг

В особистому заліку єдину нагороду - золоту у складі збірної команди Черкаської області виборов Денис Нечипоренко

Завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих , який назвав найкращих легкоатлетів країни 2018 року, а також був вирішальним етапом відбору на головний старт сезону – чемпіонат Європи (6-12 серпня, Берлін). У змаганнях взяла участь і збірна команда Черкаської області, яка серед 26 збірних фінішувала на 12 загальнокомандному місці.

Щодо завоювання нагород, то серед черкащан цим може похвалитися Денис Нечипоренко, який переміг у бігу на 400 метрів з бар’єрами. У чоловіків на цій дистанції до останніх метрів за перемогу Денис вів боротьбу із Данилом Даниленко з Волині. Денис виявився на 23 соті швидшим (50,34 проти 50,57), але цей час для обох хлопців став рекордом сезону.

Найблищими до п’єдесталу пошани у черкащан були ще троє спортсменів, які у свої видах фінішували на п’ятих місця: Мартинюк Андрій (метання молота 7,62 кг), Ніколенко Вікторія (біг на 400 м з/б) та Марусенко Світлана (штовхання ядра).