Черкаські легкоатлети сьомі в Україні
Написав Вікторія Хамаза
П'ятниця, 02 березня 2012, 14:50

1329924552_yalta-metanie   Почесне сьоме загальнокомандне місце зайняла збірна Черкащини з легкої атлетики на чемпіонаті України з метання.

Проводжали змаганнями зиму і черкаські легкоатлети. Зустріти нову пору року вони вирішили гарними результатами. Свої сили напередодні весни наші легкоатлети випробували на чемпіонаті України з метання. Черкащину на цих всеукраїнських змаганнях представляли 24-ри спортсмени із різних куточків області.

Змагання тривали цілих два дні. Цього разу місцем проведення чемпіонату стала Ялта. Цей зимовий чемпіонат є традиційним, тому збирає лише найвправніших майстрів легкоатлетичного метання. Помірятися силами зібралися понад три сотні спортсменів. Учасники захищали кольори 20-ти областей України, а також Кіпру та Молдови. Серйозність та високий рівень турніру ще раз підтвердило його цьогорічне представництво, яке складалося з 14-ти майстрів спорту міжнародного класу, 31-го майстра спорту України та 52-х кандидатів у майстри спорту.

Як зазначає Федерація легкої атлетики Черкаської області, найбільше представництво на цьогорічному чемпіонаті мав Крим та Дніпропетровська область. Привітати учасників на урочистій церемонії відкриття зібралася легкоатлетична еліта України, а саме: Серігй Калина(начальник відділу по фізичній культурі і спорту управління у справах дітей, сім'ї, молоді та спорту), Юрій Білоног (олімпійський чемпіон) та Анатолій Кончіц (начальник збірної команди України з легкоатлетичних метань). Гості зазначили, що чемпіона в Ялті став стартової лінією нового сезону з легкої атлетики.

У результаті збірна Черкаської області посіла почесне 7-ме місце з-поміж 20-ти областей-учасників. Пропонуємо вашій увазі результати наших спортсменів надані ФЛА Черкаської області: