У Черкасах відбулися масштабні легкоатлетичні змагання
Написав Administrator
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 14:36

2016.10.27 kross universytety instytuty 4

Учора в парку "Сосновий Бір" відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ІІ Спортивних ігор області серед ВНЗ.

На змагання прибули 5 команд ВНЗ Черкащини, загальна кількість учасників склала 42 особи. Чоловіки (27 ос.) змагалися на дистанції 2000 м, жінки (15 ос.) визначали кращих у бігу на 1000 м.

За підсумками змагань у особистому заліку cеред жінок переможцями стали:

1 місце ‒ Міллер Галина

2 місце ‒ Михайлик Валентина

3 місце ‒ Коваленко Вікторія

(Усі ‒ Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)

Серед чоловіків:

1 місце ‒ Гончаренко Вадим (ЧНУ ім. Б.Хмельницького)

2 місце ‒ Діденко Антон (Уманський національний університет садівництва)

3 місце ‒ Бондаренко Максим (ЧНУ ім. Б.Хмельницького)

У командному заліку кращою стала команда Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, друге місце посіла команда Уманського національного університету садівництва, третіми стали спортсмени Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини.

Після змагань переможці та призери отримали нагороди. До нагородження долучилося відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області - відповідальний секретар відділення Урста Іван Степанович вручив нагороди та подарунки призерам в особистому заліку. Трійка команд-призерів була нагороджена дипломами Черкаського обласного відділення КФВС МОН України.