Черкаські фехтувальники представлятимуть нашу країну на чемпіонаті Європи та Світу
Написав Administrator
Неділя, 14 лютого 2016, 11:43

14022016P2100555 1

10-11 лютого у м. Миколаїв пройшов Чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юніорів (до 21 року). На ньому розігрувались останні путівки на Чемпіонат Європи та Чемпіонат Світу

14 спортсменів представляли нашу Черкащину. На Чемпіонаті розігрувались останні путівки на Чемпіонат Європи (27.02-10.03. м. Новий Сад, Сербія) та Чемпіонат Світу (27.03.-10.04 м. Борже, Франція).

10 лютого проходили індивідуальні змагання, на яких наші спортсмени заробили 3 медалі: Каракай Олександр - срібло, Шатайло Дмитро - бронзу, Гнідашева Валерія - бронзу. Доречі Шатайло Дмитро та Гнідашева Валерія виконали  норматив Майстрів спорту України та путівки до ЧЄ та ЧС.

11 лютого боролися команди з усіх куточків України. Наші чоловіки не потрапили  до фіналу, програвши у боротьбі за вихуд у двобій представникам Хмельницької області та виграли за бронзові медалі у представників Київщини. Наші дівчата, потрапивши до четвірки найсильніших, вигравши у представників Хмельницької області, програли за третє місце одеситкам.

14022016P2100555 2

Тож вітаємо Залевську Діану, Гнідашеву Валерію, Каракая Олександра, Нікітіна Юрія та Шатайла Дмитра, які будуть представляти нашу країну у складі національної збірної команди України на Чемпіонаті Європи та Світу вже через два тижня та побажаємо ім успіхів.