Боротьба
У Черкасах відбувся всеукраїнський турнір з дзюдо
П'ятниця, 01 червня 2018, 08:29

0106 дзюдо

За перемогу змагалися юнаки і дівчата у вагових категоріях, починаючи від 2003р.н. і до 2008 р.н.

Вихованець КДЮСШ Вікторія (Черкаси) став бронзовим призером чемпіонату України з вільної боротьби
Середа, 14 лютого 2018, 11:23

1402 вільна боротьба

Наш земляк виборов нагороду у змаганнях серед чоловіків до 23 років, які проходили у Полтаві

Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів в Черкасах вдався!
Вівторок, 06 лютого 2018, 09:52

0302 грекоримська

Огляд змагань, які відбулися 2-3 лютого, від сайту Федерації греко-римської боротьби України

2-3 лютого у Черкасах відбудеться Чемпіонат України з греко-римської боротьби
Четвер, 01 лютого 2018, 12:51

01020 греко-римська

У СК «Будівельник» (пр. Хіміків, 50/1) боротьбу за нагороди вестимуть кадети 2001-2002 р.н.

Черкащани стали чемпіонами України з боротьби самбо
П'ятниця, 15 грудня 2017, 16:41

Болобан Андрій

У Києві пройшов чемпіонат країни з боротьби самбо, з метою відбору кращих спортсменів до складу національної збірної команди України

Черкащани вдало виступили на чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Понеділок, 06 листопада 2017, 08:38

0511 боротьба

Із 31 жовтня по 2 листопада в місті Біла Церква відбувався чемпіонат України серед кадетів з греко-римської боротьби

Вихованці КДЮСШ «Вікторія» з нагородами повернулися з Горішніх Плавнів
Понеділок, 23 жовтня 2017, 12:09

2310 дзюдо

Черкащани взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо, який проходив у сусідній області

Вибороли «бронзові» медалі
Середа, 18 жовтня 2017, 17:12

18 юні дзюдо

Вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» взяли участь Всеукраїнському турнірі з дзюдо

Артур Єфремов з Черкас виборов «бронзу» молодіжного чемпіонаті світу з самбо
Вівторок, 17 жовтня 2017, 14:38

1710саммбо

Усього ж на чемпіонаті світу серед 18 та 20-річних спортсменів виступало троє вихованців самбо Черкащини

DSCN9523423121

Із 37 медалей збірної, черкасці поклали до української скарбнички "золото", "срібло" і "бронзу".

В Уманському університеті відбулися змагання зі спортивної боротьби
П'ятниця, 21 жовтня 2016, 13:35

211020616160000 2

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася першість вишу серед студентів зі спортивної боротьби.

Артем Шевченко - бронзовий призер чемпіонату України
Вівторок, 02 лютого 2016, 16:10

f248x56t1wU

Черкаський спортсмен посів третю сходинку на чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Семінар з греко-римської боротьби у Черкасах
Четвер, 03 грудня 2015, 10:40
031220151266008563 europagrwrestling2009champ60kgstefanek-krymov-27
Напередодні старту кубку України з греко-римської боротьби, у Черкасах провели семінар з цього виду.

У Черкасах змагалися борці
П'ятниця, 20 листопада 2015, 11:59
20112015borba12239664 1671086849826477 5095050251968500358 n
Відкритий чемпіонат Черкаської області з вільної боротьби пройшов 14-15 листопада у Черкасах.

Найсильніший борець країни має черкаську прописку
Написав Вікторія Хамаза
Вівторок, 21 липня 2015, 13:25
60315s 2440
    16-річний Артем Шевченко з Черкас став виборов золото чемпіонату України з греко-римської боротьби. Черкасець став першим номером збірної України. Та вже розпочав підготовку до чемпіонату Європи.

Уманський студент Василь Шуптар здобув бронзу Європейських ігор!
Четвер, 18 червня 2015, 22:47

orig 266699

Сьогодні ввечері медальний залік збірної України на Європейських іграх у Баку підсумував уманський студент – Василь Шуптар.

Завершився турнір юнацький турнір з греко-римської боротьби
П'ятниця, 08 травня 2015, 14:00

image-08-05-15-12-39

У черкаському ПС «Будівельник» завершився відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби пам’яті героя України Кузьми Миколайовича Дерев'янка.

У Черкасах змагаються борці греко-римського стилю
Субота, 11 квітня 2015, 12:04
11042015sgrekowrestlingDSC 0020
За звання чемпіона Черкаської області з греко-римської боротьби змагається 30 спортсменів.

Черкаський борець виграв всеукраїнський турнір
Середа, 24 грудня 2014, 11:02
24122014wrestlingfree2002foto-lviv-borotba-04
Артем Авітисян - переможець чемпіонату "Новорічні свята", котрий днями пройшов у Білій Церкві.

Золото, срібло і дві бронзи - здобутки черкаських борців на міжнародному турнірі
Написав Ігор Волошин
Вівторок, 09 грудня 2014, 18:19

images326

Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пройшов у м. Берегово.

У Черкасах змагалися юні борці
П'ятниця, 09 травня 2014, 08:14
09052014borbagreekDSC09323
Відкритий чемпіонат Черкас із греко-римської боротьби серед юнаків зібрав в обласному центрі близько 130 учасників. Спортсмени змагалися на честь дня перемоги.