Дві «золоті» та дві «бронзові» нагороди чемпіонату України з боксу у спортсменів Черкащини
Написав Administrator
Вівторок, 12 квітня 2016, 12:17

4DMHXdZrqzw

Днями у Черкасах завершився масштабний чемпіонат України з боксу серед юніорів 2000-2001 р.р.н.

У змаганнях взяли участь 184 боксери з 23 регіонів України та міста Києва.
За час змагань було проведено понад 170 двобоїв.
За результатами змагань Черкаська область посідає 7-9 місце, адже має рівну кількість залікових балів з наступними командами: Донецька – І та Запорізька області.

Результати:
Юрій Майдаков у ваговій категорії 66 кг. завоював «золото» чемпіонату.
Дмитро Майдаков у ваговій категорії 75 кг. здобув перемогу.
Ілля Прудіус у ваговій категорії 52 кг. здобуває «бронзову» нагороду поступившись спортсменам з Львівської та Хмельницької областей.
Андрій Кирпушко у категорії 80 кг. виборов третє місце змагань.
Сергій Білий у категорії 80 кг., Артем Декалюк у категорії 80+ посіли 5 місця.
Дмитро Остапчук у ваговій категорії 54 кг та Назар Назаров у ваговій категорії 70 кг., Олександр Безверхий у категорії 75 кг посіли 9 сходинки турнірної таблиці.

Всього у чемпіонаті було розіграно 52 нагороди.

Учасники, представники команд та гості відмічають, що змагання пройшли на високому організаційному та спортивному рівнях. Про це повідомляє управління у справах сім'ї, молоді та спорту.