Черкаські боксери підкорили чемпіонат України
Написав Administrator
Неділя, 06 грудня 2015, 12:54
61215 12310478 1675446186057210 5934700522243981981 n
Тринадцять нагород різного ґатунку привезли черкаські боксери з чемпіонату України.

Днями у Вінниці завершився чемпіонат України з боксу серед юнаків 2002-2003р.н. У змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів з різних куточків України. Черкаську область представили 17 спортсменів, з яких 9 боксерів посіли призові місця: Колісніченко Дмитро (33 кг), Іванчук Роман (38.5кг), Возний Олексій (38.5 кг), Шиманський Ростислав (40кг), Івасюк Валентин (43кг), Башинський Олексій (62кг), Давиденко Артем (40 кг), Натан Макарян (56 кг) – посіли треті місця, отже стали бронзовими призерами чемпіонату,
   Маргарян Артур (59кг), Кальченк
о Антон (45.5кг) та Галка Владислав (38.5кг) посіли друге місце. Перемогу вибороли Дзюбейло Максим (48 кг) та Кофан Максим (59 кг). У підсумку, Дзюбейло Максима визнано найкращим боксером чемпіонату та відзначено пам'ятним кубком.