Шестеро черкаських боксерів включено до юнацької збірної команди України
Написав Ігор Волошин
П'ятниця, 01 листопада 2013, 17:00

box8943756387689345

XXXVIII Всеукраїнський турнір найсильніших боксерів-юнаків 2000-2001 р.н. пам’яті Героя Радянського Союзу генерал-майора Б.Н.Аршинцева приймав наприкінці жовтня Керч.

За першість турніру змагалося 182 спортсмени з 44 команд країни.

Відмінний результат на змаганнях показала команда Черкаської області. Так, Сергій Швець з Умані став чемпіоном у ваговій категорії 35,5 кг, його земляку Дмитру Остапчуку теж не було рівних у ваговій категорії 41,5 кг (група А). Тренер хлопців – Петриченко Віктор Борисович. Володимир Медведенко із Жашкова був найсильнішим у ваговй категорії 38,5 кг. Тренер Володимира – Савва Юрій Віталійович. Першу сходинку на п'єдесталі пошани також зайняв чигиринець Ілля Прудіус 41,5 кг (група Б), якого підготував тренер Мальований Андрій Володимирович.

Черкаських боксерів представили вихованці КДЮСШ «Вікторія» Черкаської міської ради. Дмитро Майдаков був другим у ваговій категорії 65 кг, срібло також приміряв Андрій Кирпушко у ваговій категорії 72 кг. Підготував черкасців тренер Піскун Олександр Володимирович.

Усі спортсмени з Черкащини включені до юнацької збірної команди України з боксу.