Уманська боксерка здобула «бронзу» чемпіонату України з боксу серед жінок-еліта
Вівторок, 05 лютого 2019, 10:28

2019 Боксерка

Учениця уманської ШВСМ, Б.К. «Арес» та Б.К. «Кузня» Ковальчук Анастасія за вихід до фіналу поступилася учасниці чемпіонатів світу та Європи

На шляху до півфіналу наша землячка у ваговій категорії 57 кг у непростих поєдинках здолала досвідчених суперниць з Полтави та Одеси відповідно. У півфіналі Настя боксувала з досвідченою Сніжаною Холодковою з Києва, МСМУК, учасницею чемпіонатів світу та Європи. У рівному бою переміг, на жаль, для нас досвід, але уманська боксерка вкотре підтвердила свій статус перспективної талановитої боксеру і першій частині бою була не гірше іменитої суперниці. За підсумками цих змагань Ковальчук Анастасія виборола третє місце та потрапила до складу національної збірної України з боксу серед жінок.

Сьогодні, 5 лютого, за вихід до фіналу серед жінок-еліта у ваговій категорії 60 кг побореться Марина Мальована. Варто відзначити, що вже місце у фіналі вагової категорії 75 кг здобула Шпанюк Анастасія.