Боксери Черкащини повернулися з чемпіонату України з нагородами
Вівторок, 14 серпня 2018, 10:01

1208бокс

У Кропивницькому відбувся чемпіонат країни з боксу серед юніорів 2001-2002 років народження

У фінальному поєдинку від Черкащини дійшов лише один боксер – Максим Кофан (на знімку ліворуч). Але у ваговій категорії 70 кг черкащанину не вдалося здолати суперника і він став срібним призером чемпіонату.

На жаль, в рівному півфінальному поєдинку уманчанин Колісніченко Дмитро поступився боксеру з Харкова і отримав бронзову медаль. З підсумками змагань Дмитро потрапив до складу юніорської збірної України. Ймовірно, що саме в складі збірної України уманський боксер вже у вересні виступатиме на потужному Міжнародному турнірі в Білорусі. Це вже третій діючий боксер з Умані, який в цьому році потрапляє в ряди збірної України. Раніше Овсянніков Євген (чоловіки) та Швець Сергій (молодь) стали також членами збірної України.