Юні спартаківці-боксери з Черкащини поза конкуренцією
Середа, 07 червня 2017, 08:43

070617 1

У Скадовську відбулися фінальні змагання XIV Всеукраїнської Спартакіади серед дітей і підлітків «Юний спартаківець» з боксу

Черкащину представляли спортсмени-вихованці відділення боксу у місті Умані ОК ДЮСШ ФСТ «Спартак». Приємно зазначити, що всі сім юних спортсмени дістались фіналу і п’ять з них виграли важливі  змагання. І як результат збірна команда Черкащини посіла перше командне місце, впевнено випередивши збірні Івано-Франківщини та Вінничини, які посіли відповідно третє та друге місця.

070617 2

В особистому заліку переможцями стали: Хлистун Денис (38,5 кг, тренер Посовень Р.Я.), Кондоратюк Михайло (43 кг., тренер Петриченко В.Б.), Возний Олексій (46 кг., тренер Петриченко В.Б.), Савранський Артем (62 кг, тренер Петриченко В.Б.), Янковський Олександр (76 кг., тренер Петриченко В.Б.).

Другі місця посіли Олійник Ярослав (41,5 кг, тренер Петриченко В.Б.) та Потапенко Ігор (65 кг., тренер Петриченко В.Б.).