Юніори-боксери позмагались за місце у збірній
П'ятниця, 19 травня 2017, 10:23

190517 5

В залі єдиноборств «Вулкан» (Черкаси) відбувся чемпіонат області з боксу серед юніорів

В змаганнях брали участь боксери з Монастирища, Жашкова, Звенигородки, Ватутіного, Чигирина, Умані та Черкас. Призові місця юні боксери виборювали в 13 вагових категоріях. Отож, до вашої уваги склад фінальних пар змагань. Першими зазначені переможці чемпіонату.

80 кг. Назаренко Назар (Звенигородка) – Величко Андрій (Черкаси «Мрія»);

+ 80 кг. Поргунов Микита (Черкаси «Вулкан») – Мельниченко Андрій (Черкаси «Вулкан»).
За підсумками змагань переможці та кращі з тих, хто посів другі місця захищатимуть честь Черкащини на чемпіонаті України в м.Чернівці 19-25 липня.

В цих змаганнях неофіційне перше командне місце посіла збірнакоманда м.Умань. Готували боксерів до змагань тренери: Петриченко В.Б., Кабанов В.Б. та Посовень Р.Я.