Черкащани блискуче виступили на Кубку України з фітнес-дисциплін
Субота, 03 травня 2014, 08:45

168

Днями завершився Кубок України з фітнес-дисциплін за версією IFBB, який проходив Львові.

На Кубку України було розіграно 30 комплектів медалів  у 6 фітнес-дисциплінах :  з бодібілдингу, фітнесу, класичного бодібілдингу, бодіфітнесу, фізік  і фітнес-бікіні. 32 спортсмена представляли нашу область на цих  змаганнях

Перший день змагань  почали  юні фітнесисти, вониз перших же хвилин своїх виступів  ніяких надій не залишили своїм суперникам  і  вже до обіду 9  медалей лежало  в  скарбничці  збірної.  Володарями Кубку України стали:  Гончаренко Марина  в.к.- юніорки, Посенко  Вероніка - в.к. ювінали", Мельнікова Анна - в.к. діти. Срібні медалі вибороли: Дьячук Олександра - в.к. молодь, Гринькова Олександра - в.к. ювінали, Голосова Вікторія - в.к. діти. Бронзові медалі у: Кобзар Дарини - в.к. юніорки, Похилюк Олександри - в.к. ювінали, Гуліди Анжелли - в.к. діти.

97362859800623

Більше в цей день на медалі черкащанам не "фортунило". Але непогані виступи нашого дебютанта - класика Михайла Кислякова  і атлета-ветерана Петра Дмитрієнка  дозволили  їм  боротися в фіналі за призові місця. В результаті вони посіли 4 м і 6 м.

Другий день змагань приніс таки довгоочікувані медалі. "Золото" з бодібілдингу до 80 кг красиво виграв у значно молодших опонентів досвідчений   Андрій Ященко. Ця перемога дозволила йому  виконатити норматив "майстра спорту України", про який  він давно мріяв.

andrey5467898

Ще дві медалі, срібну з фітнес-бікіні понад  168 см  та бронзову з бодібілдингу до 95 кг,  вибороли Оксана Давидова  та Панчук Сергій.

Блискуче виступили  у своїх категоріях  "фітнес-бікіні до 163 см"  Руслана Санжеровська та "бодібілдинг до 90 кг" Ернст Айдашев.  Їм всього 1-ї сходинки не вистачило до призерів - четверті місця в фіналах.