Черкаси прийняли відкритий Кубок України
Написав Юлія Порпленко
Вівторок, 10 грудня 2013, 18:35

karate MG 4704

У Черкасах відбувся Відкритий Кубок України з бойових мистецтв за версією WAMKO.

Позмагатися за медалі турніру приїхали близько 130 спортсменів України та Росії. На цьому старті між собою змагались представники різних видів єдиноборств. Судді визначали кращих у 4 видах програми: у вправах зі зброєю та без зброї, у повному контактному та безконтактному поєдинку.

Вік учасників змагань, які з’ясовували стосунки у ПС Фотоприлад від 6 до 37 років. Більшість з них вже брали участь у минулорічному Відкритому Кубку України з бойових мистецтв за версією WAMKO, який приймали Черкаси також у грудні. Для спортсменів  цей турнір  - останній старт у цьому році.

По завершенню чемпіонату визначили і переможців у командному заліку. Чемпіонство здобула збірна Маріуполя, другими у рейтингу команд стали київські спортсмени, у трійці лідерів опинилась і команда з Росії. Спортсмени зі Сміли стали 4-ми у рейтингу команд, а збірна міста Черкаси – 5-ю.