Черкаські більярдисти визначили кращого
Написав Вікторія Хамаза
П'ятниця, 20 вересня 2013, 11:31
biliard 2013 ffg2013 fzKYhPOLN8w 2
    У Черкасах провели відразу два турніри – з російського та американського більярду.
    Новий сезон черкаські більярдисти почали у тонусі. Адже протягом двох днів визначали кращого відразу на двох турнірах – з російського та американського більярду. Цього разу позмагатися за звання кращого завітало 45-ть спортсменів із різних куточків Черкащини. Серед претендентів на місце на п’єдесталі першості був і чемпіон України та майстер спорту з більярду Єгор Жуковський із Борисполя, який вибув із боротьби ще на стадії 1/16 фіналу, поступившись із рахунком 2:3 Романові Цинді. У свою чергу Роман теж припинив боротьбу – це сталося в 1/8 фіналу. А перемогу тут здобув неодноразовий тріумфатор подібних змагань Віталій Грицай із Золотоноші. У фіналі він переграв Віталія Забродського з Черкас. Третє місце посів уманчанин Богдан Шмирко.

bilard 2013 veresen IZ qk9T3IfM 2

Проте на цьому більярдист не зупинився. Віталій Грицай став найкращим і в турнірі з американського більярду. У вирішальному поєдинку він виявився сильнішим за свого земляка Владислава Шалімова. Третю сходинку посів представник обласного центру Артем Бєлов. Наступний турнір із російського більярду в категорії «вільна піраміда» відбудеться 28 вересня.